פעילות ומוצרים

פעילות מהנה ובטוחה

אצלנו בiclimb, הבטיחות קודמת לכל והיא הדבר הראשון אצלנו בסדר העדיפויות. 

הבטיחות היא זו שמאפשרת את החוויה וההנאה שאנחנו יוצרים עבורכם. בעבר, ענף הטיפוס היה נחשב לענף פחות בטיחותי, אך עם השנים עלתה המיומנות והתפתחה טכנולוגיה חדישה המנגישה את הבטיחות בענף לכולם. היום אנו גאים להגיד כי ברשת iclimb אנו משתמשים בציוד חדיש, נגיש ונוח לשימוש, כך שכל אחד יוכל לטפס בבטחה גם ללא ניסיון קודם בענף.

אנו מאוד משקיעים בבטיחות וניהול סיכונים ואכן סטטיסטיקת היעדר הפציעות שלנו היא מהטובות ביותר בארץ ובעולם. הצלחתנו בתחום זה היא הרבה בזכותכם ובזכות הקשבתכם להוראות הצוות במקום!

אנחנו מזמינים אתכם לבוא אלינו לחוויה מהנה ובטוחה של פעילות בגובה 😊

אודות האקדמיה לטיפוס

האקדמיה לטיפוס הינה גוף מקצועי ללימוד והכשרה בענף הטיפוס. הקמנו את האקדמיה בשנת 2016, מתוך רצון להיות הגוף המקצועי והמוביל בארץ, לבניה ולטיפוח דור ההמשך של המטפסים ולקדם נציגות ישראלית באולימפיאדה, ושאיפה לפתוח את התחום לקהל הרחב.
במסגרת האקדמיה לטיפוס מתקיימים במתחמי הטיפוס השונים של רשת iclimb , מגוון קורסים והכשרות מקצועיות, לצד חוגים, אימונים אישיים ואימונים קבוצתיים. תוכלו למצוא את החוג או הקורס המתאים לכם בדיוק, בין אם אתם מטפסים מתחילים ובין אם אתם מקצוענים. בנוסף הקהילה מאוד חשובה לנו, ואנו מקיימים תחרויות, אירועים חברתיים ועוד.
כל הפעילויות המתקיימות באקדמיה לטיפוס פונות ומתאימות לכל שכבות הגילאים.

מאז הקמתה, השתתפו בחוגי האקדמיה מעל ל- 750 מטפסים במתחמי הטיפוס ברחבי הארץ.
חוגי הטיפוס מתקיימים לאורך שנת הלימודים מחודש ספטמבר-יוני, למגוון גילאים: קטנטנים, ילדים, נוער, נבחרת נוער, נבחרת בוגרת וחוגי בוגרים.
החוגים מועברים על ידי מדריכים מקצועיים ומנוסים בענף הטיפוס. בחוגים לומדים טכניקות טיפוס בסיסיות ומתקדמות במגוון ענפי הטיפוס (בולדר/טופרופ/הובלה).
ניסיוננו בענף לאורך השנים ובתור החלוצים בענף הטיפוס, מספק לנו את היכולת המקצועית להכשיר את מדריכנו ברמה גבוהה. כך משתתפי האקדמיה הם מהמובילים בארץ וחלקם אף ייצאו לתחרויות בחוץ לארץ, כהכנה לאולימפיאדת טוקיו בשנת 2020.

חוגי טיפוס: טיפוס מעניק לילדים ומבוגרים כאחד, מקום בו הם יכולים להתמודד עם מצבים בלתי רגילים ולא מוכרים בסביבה מבוקרת ובטוחה. במהלך החוג אנו לומדים לטפס ולאבטח בצורה נכונה וכן תפעול מקצועי ובטיחותי של ציוד הטיפוס. אנו לומדים לסמוך ולתת אמון באחר ובעצמי, להתמודד עם פחד ואנו בונים ביטחון עצמי. הטיפוס מעלה ומחדד את יכולות הריכוז והקשב ומעניק תחושת הישגיות והצלחה שאין כמותה. בנוסף הוא מכניס אותנו לכושר, מחזק את שרירי הליבה, חגורת הכתפיים ואת פלג הגוף העליון באופן כללי. חוגי הטיפוס משלבים בין טיפוס אינדיבידואלי לעבודה ואימון בתוך קבוצה והדינמיקה הזו מדמה לנו למעשה התמודדויות מהחיים האמתיים.
החוגים שלנו בIclimb,  מועברים על ידי צוות מאמנים ומדריכים מיומן וותיק, שילווה אתכם בכל שלב ויעזור לכם להתפתח ולהתקדם בטיפוס ספורטיבי.

החוגים מחולקים לפי גיל ורמת טיפוס כך שהם מתאימים לכל הגילאים ולכל הרמות.

אז מה לא תשקיעו קצת בעצמכם? 😊

אימונים אישיים / זוגיים: אימון של שעה בו המדריכ/ה מקדישים את כל תשומת ליבם אליכם. עבודה פרטנית, התמקדות בחוזקות ובחולשות שלך כמטפס, תרגול במהלך האימון והצעות להמשך תרגול לאחר האימון. אימון מסוג זה מתאים לכל הגילאים ולכל הרמות שכן המדריכ/ה מתאים את עצמו אליכם! אימון אישי יכול לספק לכם את הביטחון והמסגרת המדויקת ביותר עבורכם, ואף לאפשר את קפיצת המדרגה ביכולות הטיפוס, אותה כולנו מחפשים.

ימי שטח: בימי השטח שלנו אנו לוקחים אתכם ליום טיפוס בטבע. המדריכים שלנו מביאים את הציוד ואחראיים על הבטיחות! כל שאתם צריכים להביא הוא בגדים נוחים, אוכל, מים וכובע 😊

קורסים

טיפוס שיקומי וטיפולי

טיפוס שיקומי: בשל המאפיינים הייחודיים של ענף הטיפוס, ניסיוננו מלמד כי הטיפוס יכול להוות כלי שיקומי עבור פציעות פיזיות ברמות שונות של חומרה (קל ועד קשה) ועבור אנשים בכל הגילאים (אפילו כבר בגיל הרך). בליווי מקצועי של פיזיותרפיסטים מומחים ומדריכי טיפוס מקצועיים נוכל לבנות יחד את תוכנית השיקום המתאימה ביותר עבורכם. אנו עובדים עם מתמודדים רבים, להם מגוון רחב של תוכניות שיקום ביניהם נכי צה"ל, נפגעי תאונות בדרכים, פגיעות מולדות ועוד.

טיפוס טיפולי: ענף הטיפוס ייחודי במובן זה שהוא מגוון וגמיש, ויכול להתאים למגוון של אנשים, גילאים וצרכים שונים. ניסיוננו מראה כי השילוב בין טיפוס לטיפול פיזי ונפשי נחל הצלחה רבה בקרב המטפסים והמתמודדים שלנו. ניתן להתחיל בתהליך ההחלמה כבר מהגיל הרך. הטיפוס מסייע לשפר את המוטוריקה העדינה, מחזק את פלג הגוף העליון וחגורת הכתפיים, עוזר להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז, היפראקטיביות וקשיים בתקשורת. בעזרת הטיפוס אנו לומדים ארגון, תכנון וחשיבה קדימה, לקיחת אחריות ואמונה בעצמי ובאחר. לאורך השנים עבדנו עם מגוון רחב של ילדים, נוער ובוגרים עם: CP, קשיי תקשורת, ADD, ADHD, מחלות נפש, חרדות, קשיים חברתיים, ילדים ונוער בסיכון, אנשים על הספקטרום האוטיסטי, ועוד. בליווי מקצועי של פסיכולוגים, פיזיותרפיסטים ומדריכי טיפוס, נוכל לבנות את התוכנית המתאימה ביותר עבורכם.

אירועים

אנו בIclimb נשמח לעזור לכם ליצור את האירוע המדויק והמתאים ביותר עבורכם! בין אם מדובר בצוות, בחברים מהמשרד או בגן של הילד/ה – מתחמי הטיפוס ופארקי החבלים שלנו הם ה-מקום לפעילות משותפת! אצלנו, הפעילות הספורטיבית בגובה מאפשרת התמודדויות שונות עם פחד וקושי, חוויה ייחודית והנאה מרבית, עבור כל אחד או אחת בהתאם לרצונכם ויכולותיכם.  אז חוגגים יום הולדת, מחפשים בילוי עם חברים, עם הילדים, עם הצוות של המשרד? אנחנו המקום בשבילכם!

ציוד טיפוס מבית iclimb

טיפוס הוא ענף ספורט שניתן לעסוק בו בקירות הטיפוס המלאכותיים – indoor או בטבע – outdoor.

ככל שמפתחים את מיומנויות הטיפוס ומתמקצעים, הרכישה והשימוש בציוד טיפוס אישי הוא חלק מהותי מארגז הכלים של המטפס. הציוד משפיע על איכות ונוחות הטיפוס, על האבטוח ועל הבטיחות באופן כללי. הציוד חייב לעמוד בעומסים מאוד גבוהים, בתקנים ובבדיקות מעבדה לפי תו התקן העולמי.

ציוד הטיפוס נחלק לשניים: ציוד בטיחות וציוד אישי למטפס. כך למשל החבל ואמצעי החיכוך (מכשיר האבטוח) שייכים לתחום הבטיחות, ואילו נעלי הטיפוס ושק המגנזיום שייכים לתחום הציוד האישי. השפעתם תבוא לידי ביטוי בתחומים שונים בשגרת הטיפוס. למשל הנעליים ישפיעו על נוחות ואיכות הטיפוס של המטפס. אמצעי החיכוך לעומת זאת ישפיע על הנוחות של המאבטח, וכתוצאה מכך גם על איכות האבטוח שלו.

בכל סניפי הרשת ניתן למצוא ציוד טיפוס וגלישה (סנפלינג) במחירים אטרקטיביים עם היצע רחב של רתמות, נעלי טיפוס, טבעות, תיקים, חבלים, אבני עיגון, אחיזות טיפוס, וכל מה שמטפס או גולש צריכים. אנו מחזיקים במגוון מוצרים של החברות המובילות בתחום: Camp, DMM, Tenaya, ClimbX, Petzl, ואחיזות של HRT.

אנשי הצוות בסניפים הם מהוותיקים והמנוסים ביותר בישראל בתחום הטיפוס. בין אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בעולם הטיפוס, מתאמנים לקראת תחרות או עוסקים בעבודות גובה, הם ישמחו לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לבחור את הציוד המתאים ביותר עבורכם.

נעלי הטיפוס נועדו לשפר את הדיוק של המטפס כשהוא מניח את רגליו על הקיר. לכן, הנעל בצורת פוינט, הדוקה ולוחצת על הרגל כדי לאפשר דיוק מירבי. סוליית הנעל עשויה מגומי מיוחד המאפשר חיכוך מיטבי בין הנעל לקיר ובין הנעל לאחיזות. הצוות שלנו ישמח להתאים לכם את הנעל המושלמת עבורכם בהתאם לרמת הטיפוס שלכם, מחיר הנעל ומבנה הרגל שלכם.

מגנזיום הוא אבקה לבנה המייבשת זיעה מכפות הידיים ועוזרת לנו ליצור חיכוך טוב יותר בין כף היד לבין הקיר. את המגנזיום שמים בתוך שק המגנזיום – שק קטן שיושב סביב המותניים של המטפס, כך ניתן להשתמש בו בזמן הטיפוס לפי הצורך. המגנזיום יכול להגיע בצורת אבקה בתוך שקית, בצורת קוביה שניתן לשבור ולפורר או בתוך כדור בד עם נקבוביות המאפשר יציאה של האבקה.

משמשים לאבטח את המטפס בזמן הטיפוס. נקשר בקשרים המתאימים אל רתמת המטפס ומחובר באמצעות אמצעי חיכוך אל רתמת המאבטח. אנו מוכרים מגוון חבלים המתאימים לשימושים שונים (סטטיים, דינאמיים, ובעוביים שונים).

תיק נוח לנשיאת החבל, שמירת החבל בתוכו, וארגון החבל שיהיה ללא קשרים (גוגל מוגל). מומלץ להשתמש בתיק החבל במיוחד כשמטפסים בשטח משום שהתיק מגן על החבל מהחול / הבוץ שעל הרצפה.

הרתמה היא מה שמאפשר למטפס ולמאבטח להתחבר לחבל. היא מה שמערסל את המטפס בעת נפילה למשל. לובשים אותה כמו שלובשים מכנסיים, כך שישנה רצועה עבה סביב המותניים ורצועה עבה סביב כל רגל. הרתמות מגיעות ברמות ריפוד שונות ובמחירים שונים בהתאם לחברה, נוחות ועוד. אנו נשמח לעזור לכם למצוא את הרתמה המתאימה ביותר עבורכם!

טבעות הטיפוס מגיעות בגדלים שונים, משקלים שונים ובמגוון אפשרויות נעילה. הן משמשות אותנו לכל מיני סוגים של אבטחה במהלך הטיפוס והאבטוח.

עשויים מרצועה קצרה, בכל קצה של הרצועה מחוברת טבעת לא ננעלת. טבעת אחת של הראנר מחוברת לקיר והטבעת השניה של הראנר משמשת את המטפס בעת טיפוס ההובלה. המוביל מעביר את החבל שלו דרך הטבעת התחתונה של הראנר וכך למעשה יוצר נקודת חיבור בינו לבין הקיר. 

עשויות מטקסטיל וניילון. משמשות את המטפס והמאבטח למגוון סוגים של אבטחה.

צילום תמונת הרקע: אלון ברוקשטיין

חדש ברשת iclimb

חנות לציוד טיפוס מקצועי

לקבלת הצעה לאירוע בוקר הכי גבוה שיש, מלאו את הטופס:

פרטי האירוע:


פרטי קשר:

לקבלת הצעה לאירוע הכי גבוה שיש, מלאו את הטופס:

פרטי האירוע:


פרטי קשר:

לקבלת הצעה ליום גיבוש וכיף ב-iclimb, מלאו את הפרטים:

פרטי האירוע:


פרטי קשר:

לקבלת הצעה לפעילות ODT ב-iclimb, מלאו את הפרטים:

פרטי האירוע:


פרטי קשר: