ציוד טיפוס

ציוד טיפוס מבית iclimb

טיפוס הוא ענף ספורט המשלב פעילות גופנית ופעילות פנאי בטבע או בקירות טיפוס.
אדם המעוניין לחוות טיפוס יכול לעשות זאת ללא כל ציוד מיוחד. יחד עם זאת, ככל שמפתחים את מיומנויות הטיפוס ומתמקצעים, בין אם בקירות טיפוס או בטבע השימוש בציוד טיפוס הוא חלק מהותי וחשוב שכן הוא משפיע על איכות ונוחות הטיפוס לצד איבטוח ושמירה על חיי המטפס ולכן חייב לעמוד בעומסים מאוד גבוהים, בתקנים ובבדיקות מעבדה.

ציוד הטיפוס נחלק לשני סגמנטים ציוד בטיחות ואביזרים נלווים כגון:

נעלי הטיפוס נועדו לשפר את הדיוק של המטפס כשהוא מניח את רגליו על הקיר. לכן, הנעל בצורת פוינט, הדוקה ולוחצת על הרגל כדי לאפשר דיוק מירבי. סוליית הנעל עשויה מגומי מיוחד המאפשר חיכוך מיטבי בין הנעל לקיר ובין הנעל לאחיזות. הצוות שלנו ישמח להתאים לכם את הנעל המושלמת עבורכם בהתאם לרמת הטיפוס שלכם, מחיר הנעל ומבנה הרגל שלכם.

מגנזיום הוא אבקה לבנה המייבשת זיעה מכפות הידיים ועוזרת לנו ליצור חיכוך טוב יותר בין כף היד לבין הקיר. את המגנזיום שמים בתוך שק המגנזיום – שק קטן שיושב סביב המותניים של המטפס, כך ניתן להשתמש בו בזמן הטיפוס לפי הצורך. המגנזיום יכול להגיע בצורת אבקה בתוך שקית, בצורת קוביה שניתן לשבור ולפורר או בתוך כדור בד עם נקבוביות המאפשר יציאה של האבקה.

משמשים לאבטח את המטפס בזמן הטיפוס. נקשר בקשרים המתאימים אל רתמת המטפס ומחובר באמצעות אמצעי חיכוך אל רתמת המאבטח. אנו מוכרים מגוון חבלים המתאימים לשימושים שונים (סטטיים, דינאמיים, ובעוביים שונים).

תיק נוח לנשיאת החבל, שמירת החבל בתוכו, וארגון החבל שיהיה ללא קשרים (גוגל מוגל). מומלץ להשתמש בתיק החבל במיוחד כשמטפסים בשטח משום שהתיק מגן על החבל מהחול / הבוץ שעל הרצפה.

הרתמה היא מה שמאפשר למטפס ולמאבטח להתחבר לחבל. היא מה שמערסל את המטפס בעת נפילה למשל. לובשים אותה כמו שלובשים מכנסיים, כך שישנה רצועה עבה סביב המותניים ורצועה עבה סביב כל רגל. הרתמות מגיעות ברמות ריפוד שונות ובמחירים שונים בהתאם לחברה, נוחות ועוד. אנו נשמח לעזור לכם למצוא את הרתמה המתאימה ביותר עבורכם!

טבעות הטיפוס מגיעות בגדלים שונים, משקלים שונים ובמגוון אפשרויות נעילה. הן משמשות אותנו לכל מיני סוגים של אבטחה במהלך הטיפוס והאבטוח.

עשויים מרצועה קצרה, בכל קצה של הרצועה מחוברת טבעת לא ננעלת. טבעת אחת של הראנר מחוברת לקיר והטבעת השניה של הראנר משמשת את המטפס בעת טיפוס ההובלה. המוביל מעביר את החבל שלו דרך הטבעת התחתונה של הראנר וכך למעשה יוצר נקודת חיבור בינו לבין הקיר. 

עשויות מטקסטיל וניילון. משמשות את המטפס והמאבטח למגוון סוגים של אבטחה.

בכל סניפי הרשת ניתן למצוא ציוד טיפוס וגלישת צוקים במחירים אטרקטיביים עם היצע רחב של רתמות, נעלי טיפוס, טבעות, תיקים, חבלים, אבני עיגון, אחיזות טיפוס, וכל מה שמטפס או גולש צריכים. אנו מחזיקים במגוון מוצרים של החברות המובילות בתחום: CAMP, DMM, Tenaya, ClimX, Petzl ואחיזות טיפוס של HRT.

אנשי הצוות בסניפים הם מהוותיקים והמנוסים ביותר בישראל בתחום הטיפוס. בין אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בעולם הטיפוס, מתאמנים לקראת תחרות או עוסקים בעבודות גובה, הם ישמחו לעמוד לרשותכם ולעזור לבחור את הציוד המתאים ביותר והמקצועי ביותר.


אנשי הצוות בסניפים הם מהוותיקים והמנוסים ביותר בישראל בתחום הטיפוס. בין אתם עושים את צעדיכם הראשונים בעולם הטיפוס, מתאמנים לקראת תחרות או עוסקים בעבודות גובה, הם ישמחו לעמוד לרשותכם ולעזור לבחור את הציוד המתאים ביותר והמקצועי ביותר.

חדש ברשת iclimb

חנות לציוד טיפוס מקצועי

לקבלת הצעה לאירוע בוקר הכי גבוה שיש, מלאו את הטופס:

פרטי האירוע:


פרטי קשר:

לקבלת הצעה לאירוע הכי גבוה שיש, מלאו את הטופס:

פרטי האירוע:


פרטי קשר:

לקבלת הצעה ליום גיבוש וכיף ב-iclimb, מלאו את הפרטים:

פרטי האירוע:


פרטי קשר:

לקבלת הצעה לפעילות ODT ב-iclimb, מלאו את הפרטים:

פרטי האירוע:


פרטי קשר: