אימון משלים – iclimb Power

אימון משלים - iclimb Power

לאחרונה וודאי שמתם לב לשלל המכשירים והמתקנים שצצו אצלנו במתחמים. מעבר לכיף ולגיוון של האימון המכשירים והמתקנים האלו הינם פונקציונליים ומטרתם היא לשפר אתכם כמטפסים באמצעות אימון משלים. מלבד טיפוס מתקנים אלו ייעודיים לטובת אימון על מגוון היכולות הנדרשות למסלולים אתגריים.

מאת: אבישי אחימן

סלקליין- מתקן בו ישנה רצועה מתוחה בגובה מעל הקרקע. המטרה במתקן זה היא להצליח להעמד על הרצועה וללכת עליה לאורכה. מתקן זה עובד על מגוון אלמנטים- שיווי משקל, יציבה, שרירי ליבה וריכוז. בשלב ראשון תנסו להעמד על המתקן על רגל אחת כאשר אתם מסתכלים ישר בנקודה שנמצאת בדיוק מולכם בגובה העיניים. ברגע שהצלחתם להתייצב כך בצורה סטטית, תנסו לבצע את אותו הדבר גם על הרגל השניה. בשלב השני תנסו להתחיל ללכת על המתקן בצורה כמה שיותר נשלטת. יש לשים לב כל הזמן היכן נמצא מרכז הכובד של הגוף.

טבעות- אלמנט שלקוח מתחום הג'ינמנסטיקה. שתי טבעות עץ שתלויות מהגובה בשתי רצועות. עיקר השימוש במתקן זה הינו חיזוק ויציבה. בשלב ראשון יש לעשות תרגילים מאוד בסיסיים במתקן כגון תלייה והרמות רגליים, בשלב שני ניתן לעשות עליו מתח אן מקבילים למשל. לבסוף ישנם תרגיליםפ מאוד מתקדמים על מתקן זה- מאסל אפ, פלאנק כו'. שימו לב שמעבר לשימוש  בכוח שנדרש על מנת לבצע את מגוון התרגילים, מכיוון שהטבעות אינן מקובעות, אלה תלויות, יש המון שימוש בשרירים המייצבים של הגוף.

מאנקי בארז- מוטות הברזל שנמצאים תלויים בגובה ומשמשים למגוון תרגילים- מתח, התנדנות ממוט למוט, קפיצה ממוט ממוט למוט וכו'. המטרה של מתקן זה היא חיזוק כללי ושיפור הקוארדינציה. בשלב ראשון ניתן לעשות מעברים ממתח למתח באמצעות הידיים בלבד. לאחר מכן ניתן להתקדם ולנסות לעבור בין המתחים בלי לשים שתי ידיים בו זמנים על אותו מתח (monkey swing). בשלבים יותר מתקדמים ניתן לתלות מגוון אחיזות ואביזרים על המתחים ולעבור ולנסות לעבור ביניהם, בין היתר ניתן אף לנסות ולעשות ביניהם קפיצות.

זה על רגל אחת רק קמצוץ ממגוון המכשירים שתמצאו אצלנו בקירות. בין היתר כל המתקנים צוידו במשקולות חופשיות בכל המשקלים, קטלבלס, גומיות עזר ועוד מגוון עזרי אימון שקצרה היריעה מלפרט. כמובן שמומלץ להיוועץ באנשי הצוות שלנו בנוגע לשימוש נכון והדגמה של התרגילים. אז בין אם אתם מחפשים להשתפר בטיפוס, להתאמן לנינג'ה או סתם להכנס לכושר. אנו מזמינים אתכם לאחד מהמתקנים שלנו שפזורים ברחבי הארץ לבוא ולהתנסות. תנו בראש!! 

קראו עוד

חדש ברשת iclimb

חנות לציוד טיפוס מקצועי

לקבלת הצעה לאירוע בוקר הכי גבוה שיש, מלאו את הטופס:

פרטי האירוע:


פרטי קשר:

לקבלת הצעה לאירוע הכי גבוה שיש, מלאו את הטופס:

פרטי האירוע:


פרטי קשר:

לקבלת הצעה ליום גיבוש וכיף ב-iclimb, מלאו את הפרטים:

פרטי האירוע:


פרטי קשר:

לקבלת הצעה לפעילות ODT ב-iclimb, מלאו את הפרטים:

פרטי האירוע:


פרטי קשר: